(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

Піддони

Піддон або палети - транспортна тара, яка використовується для складування, переміщення і транспортування різних вантажів. З'явився цей чудовий винахід понад 100 років тому. Протягом всього часу піддон проходив еволюційний процес, перетворившись з плоского щита в сучасний піддон. Основні матеріали, які використовуються для виготовлення піддонів це дерево (піддон-дерев'яний), пластмаса (піддон-пластиковий), метал (піддон-металевий) і піддони з вторсировини. Піддони діляться на двухзаходні та четирехзаходні. Конструкція піддонів-двухзаходних забезпечує можливість введення захоплення тільки з двох протилежних сторін, піддони-четирехзаходні дають можливість вводити вила навантажувача або рокли з усіх чотирьох сторін. Розміри піддонів можуть бути різні, але є основні так звані стандартні розміри 1200 * 800 мм або 1200 * 1000 мм. Ці розміри добре розміщуються в транспорті.

На сьогоднішній день багато підприємств використовують не тільки піддони-нові, але і піддони-бу (вживані), що значно дозволяє економити гроші.

Для зручності наших партнерів ми ввели зручну класифікацію тари:

дерев'яні піддони

Піддони EURO (E-PAL)

Піддони виготовлені за ліцензією E-PAL (Європейська асоціація виробників піддонів) і відповідають всім стандартам європейських країн. Піддони витримують до 2000 кг навантаження. Часто використовуються для відвантаження товарів на експорт.

Класифікація піддонів:

1 сорт (відмінний стан)

2 сорт (хороший стан)

3 сорт (темні)

4 сорт (Україна)

Дивитися

Піддони 1200 * 800

Найбільш поширений вид піддону для зберігання і переміщення вантажів вагою до 1500 кг.

Класифікація піддонів:

1 сорт (відмінний стан)

2 сорт (хороший стан)

3 сорт (темні, полегшені)

Дивитися

Піддони 1200 * 1000

Найбільш поширений вид піддону для зберігання і переміщення вантажів вагою до 1500 кг.

Класифікація піддонів:

1 сорт (відмінний стан)

2 сорт (хороший стан)

3 сорт (темні, полегшені)

Дивитися

Піддони нестандартні

Піддони нестандартних розмірів використовуються для різних цілей: (зберігання і переміщення товарів, настил на підлогу, декор та ін.)

Класифікація піддонів:

1200*1200 (використовують для зберігання і переміщення бочок)

1200*900 (зберігання і переміщення будівельних матеріалів)

Інші (різноманітна область застосування)

Дивитися

пластикові піддони

Піддони полегшені (вкладиші)

Піддони полегшені (вкладиші)

Даний вид піддону має широкий спектр застосування при зберіганні і транспортуванні неважких вантажів. За рахунок того, що піддон можна вкласти один в інший, займає мало місця на складі. Має тривалий термін експлуатації, при відвантаженні продукції на експорт не вимагає термічної обробки.
Піддони посилені

Піддони посилені

Даний вид піддону має широкий спектр застосування при зберіганні і транспортуванні важких вантажів. Пластикові палети не вбирають вологу і запахи, легко миються і дезінфікуються. Має тривалий термін експлуатації, при відвантаженні продукції на експорт не вимагає термічної обробки.

Піддони бу на вигідних умовах

Піддон або палети - транспортна тара, яка використовується для складування, переміщення і транспортування різних вантажів. З'явилося це чудовий винахід понад 100 років тому, з того часу бажаючих купити піддони не стає менше. Протягом всього часу піддон проходив еволюційний процес, перетворившись із плоского щита в піддон, який ми бачимо сьогодні. Для його виготовлення використовують дерево, пластмасу, метал і вторсировину. Якщо ви вирішили купити палети, то на ваш вибір двухзаходні і четирехзаходні. Конструкція перших дозволяє переміщати їх шляхом введення захоплення тільки з двох протилежних сторін. Другий тип вже більш функціональний, і дозволяє вводити вила навантажувача або рокли з усіх чотирьох сторін. Ви можете купити піддони з різними розмірами, але є основні, так звані стандартні, 1200 * 800 мм або 1200 * 1000 мм. Ці розміри добре розміщуються в транспорті. Купівля піддонів (палетів) не займе багато часу. Також ви можете продати піддони (палети), які вам не потрібні.

Піддони бу

На сьогоднішній день багато підприємств купують піддони-нові, але і піддони-бу (вживані), що значно дозволяє економити гроші.

Для зручності наших партнерів ми ввели зрозумілу класифікацію тари, з якої ви можете ознайомитися нижче. Розрахунок за покупку піддонів проводиться в будь-якій зручній формі. Ми пропонуємо вигідні умови продажу піддонів.

Якщо ви хочете купити піддони дерев'яні у нас, то отримуєте сертифікований товар. Ліцензія видана E-PAL, вона ж Європейська асоціація виробників піддонів або палетів. Це означає, що ми продаємо піддони, що відповідають високим стандартам якості. Вони здатні витримувати великі навантаження і тривалий термін експлуатації. Найчастіше клієнти купують палети для відвантаження товарів. Окремою категорією представлена продукції