(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

Дерев'яні піддони

Піддони EURO (E-PAL)
Піддони виготовлені за ліцензією E-PAL (Європейська асоціація виробників піддонів) і відповідають всім стандартам європейських країн. Піддони витримують до 2000 кг навантаження. Часто використовуються для відвантаження товарів на експорт.

Класифікація піддонів:

1 сорт (відмінний стан)

2 сорт (хороший стан)

3 сорт (темні)

4 сорт (Україна)

Дивитися
Піддони 1200 * 800
Найбільш поширений вид піддону для зберігання і переміщення вантажів вагою до 1500 кг.

Класифікація піддонів:

1 сорт (відмінний стан)

2 сорт (хороший стан)

3 сорт (темні, полегшені)

Дивитися
Піддони 1200 * 1000
Найбільш поширений вид піддону для зберігання і переміщення вантажів вагою до 1500 кг.

Класифікація піддонів:

1 сорт (відмінний стан)

2 сорт (хороший стан)

3 сорт (темні, полегшені)

Дивитися
Піддони нестандартні
Піддони нестандартних розмірів використовуються для різних цілей: (зберігання і переміщення товарів, настил на підлогу, декор та ін.)

Класифікація піддонів:

1200*1200 (використовують для зберігання і переміщення бочок)

1200*900 (зберігання і переміщення будівельних матеріалів)

Інші (різноманітна область застосування)

Дивитися

Дерев'яні піддони бу за розумною ціною

Дерев'яні піддони, або як їх ще називають палети, слугують відмінною підмогою в транспортуванні і переміщенні вантажів різного типу. Найчастіше в Тара-Груп звертаються за ними представники хімічної промисловості та будівельної галузі. За роки роботи наша компанія зарекомендувала себе надійним і відповідальним постачальником. Ми націлені, перш за все, на довгострокове співробітництво, тому пропонуємо вам скористатися наступними перевагами:

Все це дозволяє нам продовжувати роботу і надавати незамінні на виробництві дерев'яні піддони. Ми прекрасно розуміємо, що часом ситуація вимагає негайного вирішення. Від цього залежать терміни виконання ваших робіт. Тому ми продумали гнучкий графік роботи співробітників. Ви можете зателефонувати нам і переконатися в цьому самостійно.

Незважаючи на мінімальний знос дерев'яних палет бу ціна за них одна з найбільш адекватних в Україні. Крім того, багатий вибір продукції точно не дозволить вам піти з порожніми руками. Сьогодні ви можете вибрати і купити наступні категорії дерев'яних піддонів: 1, 2, 3, 4 сортів. Крім того, на ваш вибір різні розміри тари 1200 * 800, 1200 * 1000. Не меншою популярністю користується нестандартна продукція 1200 * 1200. Вантажопідйомність 1000-1500 кг. Її застосування досить широке, наприклад, це може бути зберігання і перевезення товарів, будівельних матеріалів і багато чого іншого. Якщо ж на вашому підприємстві скупчилися непотрібні палети, то ми із задоволенням приїдемо і заберемо їх. Компанія займається закупівлею дерев'яних піддонів бу на вигідних умовах.

Закупівля дерев'яних піддонів бу

Багато великих виробництв мають в своєму арсеналі всіляке оснащення. Підручні засоби, такі як палети, активно застосовуються, але в якийсь момент стають просто непотрібними. На це може бути багато причин, серед яких скорочення виробництва або знос. Перед керівництвом стоїть непросте завдання: з одного боку вони займають місце, а з іншого їх списання також може влетіти в копієчку. Деякі вдаються до більш радикальних заходів - спалюють дерев'яні піддони, чим суттєво шкодять навколишньому середовищу. Така практика набула масового характеру в великих містах України: Києві, Харкові та інших. Щоб хоча б якось вплинути на ситуацію в позитивний бік, ми пропонуємо свої послуги.

Умови закупівлі вигідні для обох сторін. Після вашого дзвінка наш фахівець приїде і оцінить їх стан. Зовнішній вигляд дерев'яних піддонів безпосередньо впливає на їх вартість. Після оцінки нашим співробітником вам буде виставлений рахунок. Якщо вас все влаштує, ми приїдемо і заберемо палети на склад. Ми приймаємо будь-яку кількість тари. Закупівля дерев'яних піддонів бу - це вихід з положення, таким чином ви заощадите, звільнете місце і не нашкодите навколишньому середовищу. Ми впевнені, що станемо надійними партнерами в довгостроковій перспективі. Всі питання за телефоном, вказаним на сайті. Менеджери вислухають уважно, і порадять найкращий варіант з урахуванням ваших побажань. Кожен день ми удосконалюємо обслуговування і працюємо над асортиментом дерев'яних піддонів, щоб вам було що купити.