(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

Види піддонів на сучасному ринку

У компанії Тара-Груп особливою популярністю користуються різні види піддонів. Вперше вони з'явилися після Другої світової війни, і користуються попитом досі. У цей час активно стали використовувати навантажувальну техніку, обладнану вилковим захватом. Технологія укладання товарів на різні види піддонів продемонструвала високу ефективність і швидко поширилася по всьому світу.

Незважаючи на технічний прогрес такий спосіб не зник в наш час, а навпаки, став застосовуватися в більш досконалих системах. Сучасне обладнання здатне не тільки нести вантажі, а й виконувати ряд інших функцій. До слова, це стало причиною появи класифікації піддонів. Типізація помітно спрощує вибір. Сьогодні вашій увазі представлені наступні варіанти:
  • розмір варіюється 1200х800 мм, 1200х1000 мм, 1200х1200;
  • вантажопідйомність 700 кг, 1500 кг і 2500 кг
  • товщина в межах 15-22 мм;
  • ГОСТ 9557-87 і ГОСТ 9078-84.
Будь-який працівник складу або торгової точки стикається з піддонами, хоча б з одним перерахованих видів. Дивно, адже конструктивно він простий: невелика платформа, переважно з дерева. Така конструкція полегшує експлуатацію і зберігання товарів. Незважаючи на простоту всі види піддонів, за умови правильного застосування, що забезпечує схоронність вмісту.

Види піддонів і стандарти якості

Більшість видів піддонів виробляється з деревини, мають просту форму, з'єднану металевим кріпленням. Справа в тому, що дерева ростуть по всьому світу, тому матеріал отримав широке застосування. При цьому деревина володіє необхідною міцністю і відносно недорога. В ремонті конструкція невибаглива і при бажанні швидко збирається, і так само просто розбирається. Це зумовило застосування всіх видів піддонів в різних промислових і не тільки галузях.

Піддони - види для транспортування - повинні бути обов'язково простерилізовані. Перевезення товарів може бути досить тривалим, а спеціальна обробка гарантує відсутність хвороб і шкідників. Для цього навіть прийняли стандарт з санітарних і фітосанітарних заходів. Тому матеріал, звільнений від кори, шкідників, підлягає знезараженню. Конструкція піддається спеціальній обробці: теплової та камерної сушки. Після всіх процедур на виріб наноситься спеціальна мітка, яка вказує на відповідність усім нормам.

Дерев'яні види піддонів

Для виготовлення різних видів піддонів застосовують різну деревину. В першу чергу мова йде про міцність - тверді або м'які породи. Але це критерії відносний. Насправді важливим фактором є доступність сорти дерева, яка визначає вартість виробу.

Класифікація піддонів представлена 2 типами - стрингерного (поздовжніми) і блоковими. Різниця полягає в несучій рамі, адже верхня площадка в обох варіантах ідентична. Якщо кількість дощок зверху і знизу збігається, то перед вами оборотний тип. Його можна використовувати з обох сторін.

У стрингерного видах піддонів використовують 2 і більше балок, перпендикулярно розташованих до верхньої частини виробу. Найчастіше кількість балок досягає 3 штук. Стрінгер-піддони двосторонні і найчастіше застосовуються в Північній Америці, Африці та Азії.

Блокові види піддонів мають дерев'яні кубики. Бобишек, одна з назв, близько 9 штук. Особливою популярністю користується европаллета або відкрита. В цьому випадку несуча частина має 3 нижніх балки, паралельних один одному, і 3 верхніх поздовжніх з бобишками. Такий вид піддону можна брати з 4 сторін і робити це можна будь-яким грузопогрузочним транспортом.

Відкривайте каталог Тара-Груп, де представлені різні варіанти. Умови замовлення вигідні. Відповіді на всі питання по телефону.