(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

пластикові піддони

Піддони полегшені (вкладиші)

Піддони полегшені (вкладиші)

Даний вид піддону має широкий спектр застосування при зберіганні і транспортуванні неважких вантажів. За рахунок того, що піддон можна вкласти один в інший, займає мало місця на складі. Має тривалий термін експлуатації, при відвантаженні продукції на експорт не вимагає термічної обробки.
Піддони посилені

Піддони посилені

Даний вид піддону має широкий спектр застосування при зберіганні і транспортуванні важких вантажів. Пластикові палети не вбирають вологу і запахи, легко миються і дезінфікуються. Має тривалий термін експлуатації, при відвантаженні продукції на експорт не вимагає термічної обробки.

Чи купувати вам пластикові піддони бу?

Багато виробників стикаються з проблемою транспортування і зберігання продукції. Напевно, і у вас схожа ситуація. Купівля пластикових піддонів вимагає значних фінансових вкладень, їх кількості повинно вистачати на виробництві. Але на щастя, є вихід в наш час. Тара-Груп пропонує вам вигідно купити пластикові піддони бу в Україні. Продукція, яка була в експлуатації, стає справжнім порятунком, адже її вартість набагато менше нової. Таким чином ви не тільки забезпечуєте стабільну роботу підприємства, але й заощаджуєте кошти для розвитку бізнесу.

Каталог Тара-Груп представлений різноманітними категоріями, в яких вже відсортована продукція. Вона пройшла передпродажну підготовку, а значить 100% готова до експлуатації. Ми висуваємо високі вимоги до товару. Примітно, що пластикові піддони користуються не меншою популярністю, ніж дерев'яні. Це пояснюється доступністю матеріалу, на відміну від Євротара з дерева. Для останніх характерна більш висока ціна через використання високоякісної деревини. Пластик же доступний і при цьому недорогий матеріал. Крім того, таким чином вдається зберегти навколишнє середовище. А ось несприйнятливість до шкідників, грибків і бактерій - зробила з пластикових піддонів бу вибір номер один для багатьох клієнтів компанії. Продукція не схильна до гниття, що є ще одним плюсом тари із пластику. Пластикові піддони бу прослужать вам набагато довше, ніж аналоги з дерева.

Серед інших переваг зручність в експлуатації і догляд. При бажанні піддони з пластика можно компактно скласти один на одного, і вони займуть мінімум місця. Гігієнічність продукції також на висоті, тому вона знайшла широке застосування в харчовій промисловості. Матеріал не виділяє шкідливих компонентів і для нього не характерна хімічна інертність. Наостанок хотілося б зазначити широкий температурний діапазон застосування це від мінус 20С градусів до +70. Як бачимо, плюсів досить, тому телефонуйте прямо зараз.

Асортимент пластикових піддонів бу

На вибір клієнтів компанії Тара-Груп представлені пластикові піддони з різними характеристиками. На сьогоднішній день це полегшені і посилені варіанти. Далі докладніше про кожен. Якщо ж ви сумніваєтеся в своєму виборі, зателефонуйте нам. Менеджери нададуть всю необхідну інформацію і допоможуть з вибором.

Полегшені пластикові піддони призначені, в першу чергу, для перевезення і зберігання вантажів з невеликою вагою. За рахунок цього вони займають менше місця в складеному стані, на відміну від наступного типу. Посилені пластикові піддони бу використовуються для роботи з важким вантажем. Вони стійкі до вологості і не вбирають запахи. За ними легко доглядати, можна продезінфікувати в разі потреби.

Примітно, що і перший, і другий тип знайшли широке застосування в великих і не тільки містах України, а це Київ, Харкові та інші. Наші пластикові піддони призначені для тривалого терміну експлуатації. Ми пропонуємо вам скористатися перевагами компанії і забезпечити безперебійну роботу свого виробництва. Крім того, ми запрошуємо до співпраці підприємства, на території яких є непотрібна тара. Ми займаємося закупівлею бу піддонів з пластика, деревини на вигідних умови. Щоб купити пластикові піддони або будь-яку іншу продукцію з каталогу, досить зробити всього один дзвінок. Ви залишитеся задоволені своїм вибором і повернетеся до нас знову.