(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

бочки

Бочка - посудина циліндричної або іншої форми, яку можна перекочувати з одного місця на інше і ставити на торці без додаткових опор, призначена для транспортування і зберігання рідких та інших речовин. Бочки бувають різної форми і розмірів.

Раніше бочки робили з клепок (спеціальних дощок, що утворюють бічну поверхню: дно і кришка вставлялися в обрані уторником пази-Утори), стягнутих дерев'яним або металевим обручем. Сучасні бочки роблять з різних матеріалів: пластмаса, метал, дерево, інше.

Використовують бочки в різних сферах діяльності для сипучих, рідких і пастоподібних продуктів.

Бочки металеві

1. Бочка металева (2 горловини)

Бочки призначені для зберігання і транспортування технічних або харчових рідких продуктів.

2. Бочка металева (під хомут)

Бочки призначені для зберігання і транспортування технічних або харчових сипучих і пастоподібних продуктів.
Дивитися

Бочки пластмасові

1. Бочка пластикова (2 горловини)

Бочки призначені для зберігання і транспортування технічних або харчових рідких продуктів.

2. Бочка пластикова (під хомут)

Бочки призначені для зберігання і транспортування технічних або харчових сипучих і пастоподібних продуктів.
Дивитися

Бочки бу для вашого бізнесу

Тара-Груп займається продажем бочок відмінної якості. Ми пропонуємо вам вигідні умови покупки. Бочки, які ви купите у нас, є ємкість циліндричної або будь-який інший форми. Її можна перекочувати з місця на місце, а потім ставити без використання додаткових опор. Бочки, ціна яких вас неодмінно порадує, використовуються для транспортування і зберігання різних речовин. На ваш вибір різна форма і обсяг. Крім того, ми займаємося продажем бочок з пластмаси та металу.

Користь від їх використання очевидна, тому їх купують як для дрібних, так великих виробництв. Також ми купуємо бу бочки на вигідних умовах. Для цього достатньо зателефонувати нам за вказаним номером, і наш менеджер приїде до вас для оцінки стану. Варто зазначити, що графік роботи гнучкий, щоб ми могли оперативно вирішувати ваші проблеми.

Бочки, які ви можете купити прямо зараз, використовуються для безпечного перевезення речовин різної консистенції. Це можуть бути сипучі, пастоподібні, кислотні та лужні. Міцна і продумана конструкція дозволяє перевозити продукцію на будь-які відстані. Крім того, бу бочки знайшли своє застосування в побуті, за рахунок чого вдається істотно економити кошти. Бочки, ціна яких безпосередньо залежить від технічних характеристик, використовуються в харчовій промисловості. Природно, такі ємкості виготовляються з якісного нетехнічної сировини. До речі кажучи, зрозуміти це досить просто, бочки, які ви купите у нас, не мають запаху. А ось ємкості, виготовлені з додаванням технічних домішок, мають специфічний запах. Тільки високоякісні бочки, ціна яких доступна кожному, мають високі гігієнічні показники. Вони не псують смак продуктів, і ніяк не впливають на властивості речовин. Крім цього бочки, купити які можна всього в пару кліків, мають ряд особливостей: вони герметичні, мають невелику вагу, міцні. Дно у таких ємкостей товсте і міцне. Все це запорука довгої експлуатації навіть в суворих умовах.

Ми займаємося продажем бочок уже тривалий час. За час існування ми розробили вигідні умови співпраці з клієнтами. Уже після першої покупки ви оціните наші переваги і будете постійним покупцем. Бочки можна купити в різній кількості, все залежить від потреб виробництва. Телефонуйте в будь-який зручний час.