(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

Бочка єврокуб для поливу на дачі

У компанію Тара-Груп частенько звертаються за ємкістями для роботи на дачі. Бочка єврокуб - одна з найпопулярніших в каталозі. Найчастіше віддалені ділянки відрізані від центральної системи водопостачання. Це ускладнює догляд за рослинами, що, звісно, не радує дачників. У сезон культури потребують рясного поливу, особливо, якщо погода стоїть посушлива і спекотна. Але вихід є, і їх навіть декілька.

Перший - це свердловина. Вона вирішить проблему і допоможе досягти результату. Але це досить складний і дорогий процес. Далеко не кожному він під силу і по кишені. Другий - власне сховище. Звучить не менш масштабно, але на ділі все набагато простіше. Це ємкість, де накопичується і зберігається вода. Робота нескладна, а саме рішення економічніше в порівнянні з першим. Встановити бочку єврокуб під силу кожному. За бажанням можна облаштувати прототип водопроводу і забезпечити своєчасний полив. Але перш ніж приступити ознайомтеся з особливостями бочки єврокуб.

Бочка еврокуб, кубовая 1000 литров

Характеристики бочки єврокуб на ринку

Взагалі ємкості для поливу можуть бути як металевими, так і пластиковими. Але в статті мова піде саме про останні. Справа в тому, що аналоги з металу можуть поступатися за характеристиками ємкістям із пластику. Сучасні технології дозволяють виготовляти вироби з високоякісних полімерів з відмінними технічними властивостями.

З іншого боку деякі по-старому використовують металеві вироби, тому вони до сих пір користуються попитом. Це класика, яка має ряд недоліків:
  • корозія;
  • швидка забрудненість;
  • складний догляд.
Уникнути корозії дуже непросто. Зовні досить пофарбувати, а ось всередині - постійний контакт з водою надає руйнівний вплив. Зовсім скоро з'являється осад, від якого досить складно позбутися. Але є плюс - під променями сонця такий резервуар швидко прогрівається. Можна, звичайно, придбати бочку кубову з нержавіючої сталі, але це буде недешево.

Пластикова бочка єврокуб в Тара-Груп

Бочка єврокуб - розумне рішення для сучасного дачника. У вироби відсутні недоліки, які властиві металевим аналогам. Для догляду за ділянкою досить буде бочки 1000 літрів. Пластик, застосовуваний у виробництві, високотехнологічний і витримує значні навантаження. Вони не схильні до перепаду температур і зберігають цілісність тривалий термін під впливом тиску води.

Ще одна перевага бочки кубової з пластика в легкій вазі. Її з легкістю можна переміщати з одного місця в інше. Пластикова ємкість легко встановлюється. Ви самі впораєтеся з поставленим завданням, без сторонньої допомоги. Щоб взимку бочку єврокуб не розірвало при замерзанні води, на дно опускають колоду або 5 л бутлі, які повинні закрити поверхню. При великому обсязі бажано зміцнити тару спеціальними металевими кільцями. В результаті, вона стає стійка до тиску.Бочка 1000 литров Головна перевага пластикових бочок 1000 літрів в їх доступній ціні. Тара-Груп розробила адекватну цінову політику, щоб ви залишилися задоволеними. Крім бочок кубових доступні - прямокутні і циліндричні. Форма не впливає на якість поливу.

Монтаж бочки єврокуб на ділянці

Частенько дачники використовують для зрошення єврокуб. Ця тара укріплена металевими гратами із зовнішнього боку. Крім того, вона встановлена на спеціальний піддон. Бочка - єврокуб - застосовується для організації системи крапельного поливу з використанням добрив. Обсяг - 1 куб води. Конструкції має кришку і кран для зливу.

Примітно, що при неякісному монтажі і розташуванні всі достоїнства ємкістей зникають. Приділіть цьому особливу увагу. Найкраще, щоб накопичувач знаходився в місці стоку опадів. Тоді ви без особливих зусиль поповните запаси. Місце розташування:
  • земля;
  • поверхню;
  • спеціальний поміст.
Кожне має свою специфіку, не забувайте про це. Якщо ви не впевнені у виборі бочок єврокуба, зателефонуйте нам. Менеджери нададуть всю необхідну інформацію. Замовлення бочок 1000 літрів та інших обсягів комплектується в оптимально короткі терміни.