(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

IBC куби

Єврокуб (IBC- від англ. Intermediate Bulk Container, кубічна ємкість, кубова бочка), багаторазовий середньотоннажний вантажний контейнер. Єврокуби застосовуються в промисловості для перевезення рідких і сипучих вантажів. Єврокуби виробляються ємкістю 1040 або 1250 літрів. Єврокуби мають жорстке зовнішнє пакування - сталеву обрешітку. В неї поміщена пластикова ємкість, так звана «колба» або «бутель». Єврокуб кріпиться на дерев'яному, сталевому або пластиковому піддоні за допомогою гвинтів і переміщається за допомогою вилочного навантажувача. Стандартні габарити IBC-контейнера в металевій обрешітці рівні 1200 * 1000 * 1160 мм, що дорівнює 1,4 м.куб. Місткість контейнера становить 1 м.куб. Контейнери можна ставити один на одний до 4 шт.

Ми пропонуємо Вам наступне сортування:

IBC контейнер 1 сорт (харчовий)

Опис:Куб одноразового використання з харчових продуктів:
- етиловий спирт
- оцет
- харчові добавки
- масло та ін.

Характеристики:обсяг: 1000 літрів
розмір: 1200 * 1160 * 1000 мм (+/- 10 мм)
діаметр горловини: різний
маса: 53 кг (+/- 10 кг)
діаметр під слив: різний
колір: білий
палета: дерево, пластмаса, метал
Залишити заявку

IBC контейнер 2 сорт (нехарчовий)

Куб одноразового використання з нехарчових продуктів.
- луг
- кислоти
- паливо і ін.

Характеристики:обсяг: 1000 літрів
розмір: 1200 * 1160 * 1000 мм (+/- 10 мм)
діаметр горловини: різний
маса: 53 кг (+/- 10 кг)
діаметр під слив: різний
колір: білий
палета: дерево, пластмаса, метал
Залишити заявку

IBC контейнер 3 сорт (нехарчовий)

опис:


Куб багаторазового використання з нехарчових продуктів. Основне застосування: це виготовлення саморобного «септика». Септик - це спеціальне очисне спорудження, яке працює без споживання електроенергії, де стічні води переробляються в відстійнику, система підземної фільтрації виробляє розкладання без доступу кисню.

Характеристики:


обсяг: 1000 літрів
розмір: 1200*1160*1000 мм (+/- 10 мм)
діаметр горловини: різний
маса: 53 кг (+/- 10 кг)
діаметр під слив: різний
колір: від жовтого до сірого
палета: дерево, пластмаса, метал
Залишити заявку

Єврокуб бу в відмінному стані

Тара-Груп займається продажем Єврокуба на вигідних умовах. Ми пропонуємо вам оформити замовлення і переконатися в цьому на власному досвіді. Наша співпраця буде вигідною для обох сторін. Ми продаємо високоякісні контейнери, які прослужать вам багато років.

Єврокуб, який ви купите у нас, являє собою пластиковий контейнер багаторазового використання. Він придатний для зберігання і транспортування речовин з різною консистенцією. Це можуть бути: сипкі, рідкі, пастоподібні, харчові або хімічні речовини. В них можна абсолютно безпечно зберігати луги, промислові масла, паливо (виняток бензин), кислоти, хімічні речовини та багато іншого.

Єврокуб за доступною ціною виготовлений зі спеціального зварного каркаса зі сталі і поліетиленовою внутрішньої ємкості. Після зварювання сталевих профілів каркас фарбують. Поліетилен має високу стійкість до різних хімічних сполук. Все це зумовило високі експлуатаційні характеристики єврокуба, який можна купити у нас.

Контейнер витримує широкий температурний діапазон. Продукція зберігається герметично і не втрачає своїх властивостей. Ми вже говорили про універсальність єврокуба, який купите у нас. Більшість клієнтів купують їх для транспортування і зберігання переважно рідких речовин, наприклад, нафтохімії або харчових продуктів.

Переваги єврокуба за адекватною ціною

Єврокуб, який ви купите у нас, має переваги в транспортуванні вантажів. Наприклад, при перевезення речовин цистернами, останні необхідно повернути по досягненню кінцевої точки. Це істотно підвищує витрати на транспортування. У випадку з одноразовим єврокуба за прийнятною ціною в цьому немає потреби. Це універсальне рішення, яке позбавляє вас від подвійних витрат перевезення. Крім того, єврокуб, який ви обов'язково має купити, зручний і для оптового одержувача.

Крім цього контейнер економить займаний простір, це так само дозволяє зменшити витрати транспортування. Більш точні цифри можливо надати, але для цього необхідно знати умови перевезення, а саме тип речовин, відстань, яку треба пройти і інше. Продаж єврокуба здійснюється на вигідних умовах. Щоб скористатися нашою пропозицією зателефонуйте за вказаним номером. Графік роботи гнучкий для вашої зручності. Єврокуб можна купити в будь-який зручний час. Телефонуйте.