(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

Піддони ГОСТ - надійне перевезення і зберігання

Піддони ГОСТ представлені широким асортиментом в компанії Тара-Груп. Вони визнані найкомфортнішим засобом для перевезення і зберігання товарів різного виду. Асортимент вражає, підібрати підходящий варіант для свого виробництва не викликає ніяких труднощів. Ми пропонуємо вам не втрачати час, а замовляти на вигідних умовах гост піддони прямо зараз.

Сучасний ринок пропонує вам вибрати з 2 видів. Головна відмінність полягає в матеріалі виготовлення: пластик і деревина. Дерево відрізняється економічністю і доступністю, тому гост піддони дерев'яні отримали широку популярність по всьому світу. Вигода від придбання цієї продукції очевидна. Крім того, міцності деревини цілком достатньо для тривалого транспортування продукції. Навіть якщо гост піддони дерев'яні зіпсуються після тривалої подорожі, компанія по суті не несе серйозних збитків.
Примітно, що ще в 20 столітті використання палет демонструвало високу ефективність. Технічний прогрес змусив підприємців шукати нові способи транспортування і зберігання. Навіть в наш час ця проста і зручна конструкція відповідає вимогам різних галузей. На вибір клієнтів декілька ГОСТ піддонів з різними характеристиками: вантажопідйомність, габарити, довговічність і інші.

Які вибрати ГОСТ піддони?

Як було вже сказано ГОСТ піддони представлені в декількох видах. Детальні характеристики кожного розміщені на сторінці товару. Вибір же необхідно робити виходячи з області застосування, транспортування і зберігання. Піддони відповідають ГОСТ 9557-87 і ГОСТ 9078-97.

Багато клієнтів Тара-Груп вибирають чотирьохзаходні гост піддони, бу або нові. Їх можна захоплювати з будь-якого боку. В цілому піддони гост діляться на євро і фіннпаллети. Перший тип відрізняється легкістю і універсальністю. Розміри 1200х800. Фіннпаллети або індустріальні йдуть великогабаритними - 1200х1000 мм. Особливо ефективний цей вид при навантаженні мішків.

Популярність европаллет цілком очевидна, адже вони придатні для використання з усіма автоматичними і напівавтоматичними пристроями. ГОСТ піддони з деревини мають очевидні переваги:
 • матеріал забезпечує високу вантажопідйомність до 2500 кг;
 • дешевизна обробки деревини;
 • простий ремонт і реконструкція в іншу модель;
 • екологічність дерева;
 • вантаж не рухається по поверхні, надійно зафіксований;
 • швидкість у виробництві;
 • універсальність, що дозволяє виготовляти будь-яку конструкцію.
Серед недоліків деревини: схильність до гниття, відсутність термообробки призводить до появи шкідників, сприйнятливість до вологості.
На ринку представлені не тільки дерев'яні піддони ГОСТ. Ви можете вибрати пластикові, які мають такі особливості:
 • довговічність матеріалу;
 • пластик не боїться води і комах;
 • герметичність;
 • відсутність стиків і кріплень.
Але особливості матеріалу спровокували недоліки, наприклад, не можна змінити габарити. Пластик боїться низьких температур і перевантажень. При пошкодженні навіть незначної частини піддони ГОСТ доведеться викинути, незважаючи на досить високу вартість.
Тара-Груп пропонує вам різні види ємностей. Піддони ГОСТ займають особливе місце в асортименті. Вони широко застосовуються в різних промислових галузях. Умови вигідні для кожного клієнта. Крім того, ми купуємо ГОСТ піддони бу. Більш детальна інформація за телефоном.