(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

Особливості єврокуба для води

Єврокуб для води - це ємкість, придатна під харчові та технічні рідини, масла, паливо, септики. Тара-Груп пропонує вам замовити тару на вигідних умовах. У нас представлена б / у і нові ємкості. Вибір залежить від мети покупки. Крім того, ви повинні враховувати ряд особливостей продукції, перш ніж купити єврокуб для води.

Купить еврокуб для воды, емкость, бак 1000 л

Емкість широко застосовується на виробництві, промисловому секторі. Підприємства високо оцінили її переваги і використовують бак для води - єврокуб - для зберігання і транспортування рідини. Більшість виробництв після використання тари за краще позбавлятися від неї, хоча її характеристики анітрохи не страждають. Ємкість призначена для багаторазового використання, відповідно і користуватися нею можна кілька разів. Після використання тара як і раніше надійна, має жорстку форму, і, як наслідок, практична і зручна в експлуатації. У Тара-Груп ви можете купити ємкість для води - єврокуб - в будь-якій кількості. Ми працюємо з представниками великих компанії, дачниками і домашніми умільцями.

У каталозі представлена тара для харчових і нехарчових продуктів. Перший тип використовується для етилового спирту, олії, різних добавок, оцту і так далі. Нехарчові ємкості представлені в 2 найменуваннях - 2 і 3 сорт. Перший варіант придатний для зберігання і транспортування лугу, кислот, палива та ін., Другий - для приготування саморобного «септика». Нагадуємо, це свого роду очисну споруду. Для його роботи немає потреби в електроенергії. Дуже вигідне і економічне рішення.

Обсяг єврокуба для води становить 1000 літрів. У комплектацію входить безпосередньо сам контейнер, герметична кришка, кран з металу (хімічно стійкий), палети з дерева, пластмаси або металу. Як правило, єврокуб для води 1000 л має мірну шкалу. Таким чином з легкістю можна визначити залишок сировини в тарі. Ємкість придатна для використання при температурі -40С до + 40С. Крім того, єврокуб для води 1000 л за адекватною ціною має такі переваги:

  • висока міцність;
  • не піддається хімічній дії речовин, що перевозяться, а також не вбирає запахи;
  • конструкція не має швів і виготовлена ротаційним формуванням, за рахунок чого довговічна;
  • оснащення зливною арматурою істотно полегшує експлуатацію єврокуба для води;
  • різна товщина стінки в залежності від призначення.

Які єврокуби для води представлені в Тара-Груп?

Єврокуби для води виготовлені з металевого каркаса. Саме він забезпечує рівномірний розподіл навантаження під час транспортування. Каркас з металу - гарантія тривалого терміну служби і багаторазового використання. Решетування IBC виготовляється з поліетилену високої якості. Він володіє відмінною міцністю і ударостійкістю.

Сталеві профілі каркаса і листи зварюються в процесі виготовлення єврокуба для води. Деяка тара комплектується нижнім зливом з пластмаси або шибером, в залежності від призначення. Експлуатація можлива в широкому діапазоні температур. Єврокуб - це ємкість для води з хорошою герметичністю, механічною міцністю і хімічної стійкістю.

Контейнер зручний для наливу і зливу, за рахунок заливної горловини і зливного крана. Форма тари кубічна, тому зручна для вантаження і відвантаження. Модульна конструкція дозволяє пристосовувати ємкість під індивідуальні вимоги. Єврокуб під воду має всі необхідні сертифікати: для транспортування, гарантійний паспорт і акт на герметичність. Детальніше по телефону на сайті. Телефонуйте.