(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

ЄВРО ТАРА ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТОВАРІВ

Євро тара - це спеціальна упаковка для зберігання / перевезення речовин і вантажів. Деяку продукцію зовсім не можна переміщати без спеціальної ємності. Перед виробником постає вибір - взяти бу євро тару або ж купити нову. Все залежить від специфіки підприємства, наскільки вигідно те чи інше рішення. Тара-Груп пропонує вам вигідні умови і багатий асортимент євротари.

Евро тара

Правильний вибір тари полегшить процес зберігання і транспортування, забезпечить цілісність і безпеку. Але речовини і продукція в цілому мають різні властивості, відповідно євро-тара теж виготовляється з різних матеріалів і має різні характеристики. Сьогодні розрізняють євро тару за матеріалом виготовлення:

 • жорсткі - дерево, скло і ДВП;
 • напівтверді - пластмаса або картон;
 • м'які - тканина, плівка і полімери.

Як правило, необхідність в упаковці виникає з легко псуються речовинами під впливом зовнішніх факторів. Наприклад, це можуть механічні, кліматичні або біологічні. Призначення євротари - захистити продукт від вищезгаданого впливу. Якщо ж будь-яка з них відсутній, то використання євро тари не обов'язково. Виходячи з форми євро-тари її розрізняють:

 • Ящики - прямокутна тара, може бути металевої, пластмасової або ж з фанери, дощок. У виготовленні застосовують сталеву окантовку або дерев'яні бруси для зміцнення конструкції. Ящики вельми ефективні в транспортуванні і зберіганні важких, що б'ються вантажів.
 • Бочка - євро тара циліндричної форми. Матеріал виготовлення: пластик, деревина і метал. Бочка ефективна в перевезенні рідин і речовин.
 • Барабан - циліндричної форми і виготовляється з гофрованих матеріалів. Також застосовується фанера, багатошаровий папір. Відсутні обручі і зиги катання. Дно зафіксовано стрічкою з металу. Барабан застосовується для транспортування лако-фарбових виробів.
 • Палети або піддони - популярна євро тара, широко представлена ​​в Тара-Груп. Вона відрізняється на декілька видів, з якими ви ознайомитесь в розділі сайту. Євро-тара вважається затребуваною, адже це сертифікована продукція. Зарубіжні компанії вважають за краще працювати тільки з нею.
Евро-тара

Крім видів Євротара її розрізняють на сорти:

 • Вищий сорт - це нова євро-тара, без потертостей і тріщин, використовувалася не більше 3 разів;
 • Перший сорт - міцна бу євро тара без тріщин, які не ремонтувалася;
 • Другий сорт - характерні несильні забруднення і потемніння, над деякими проводилися ремонтні роботи, допускаються тріщини.

Незважаючи на універсальність і продуманість конструкції все ж необхідно дотримуватися правил експлуатації. В іншому випадку будь-яка євро тара прослужить вам недовго:

 • євро-тару не можна перевантажувати, вага перевезеного товару не повинен перевищувати показник брутто;
 • євротара не повинна деформуватися під час вантаження і транспортування;
 • вантаж не може заходити за межі Євротара;
 • тара повинні відповідати типу вантажу, що перевозиться.

Існує також тип євротари - контейнери. Це найміцніший вид і один з найпопулярніших на ринку. Він придатний для багаторазового використання і представлений в декількох видах - спеціалізовані та універсальні. Вибір будь-якої євро-тари грунтується на завданнях, які йому належить виконувати. Ви можете зателефонувати нам, і ми допоможемо з замовленням. У нас багаторічний досвід роботи і вигідні умови. Євро тара представлена ​​багатим асортиментом, тому ви обов'язково знайдете кращий варіант.

Евротара бу