(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

Ємкості для води: пластикові та металеві за вигідними цінами

Ємкість для води в наш час чи не найпоширеніша форма транспортування і зберігання різних речовин. Тара-Груп пропонує вам вигідні умови покупки баків пластикових і металевих, нових або бу. Вони призначені не тільки для води, але і активно використовуються в харчовій галузі, промисловості та на виробництві. Універсальність запропонованої продукції далеко не єдина перевага. Далі більш докладно про особливості ємкостей для води та інших рідин.

Бак для води користується популярністю не тільки серед власників підприємств, але і господарів заміських будинків і ділянок. Наприклад, його необхідність цілком очевидна для технічних потреб та поливу на дачі. Ємкість для води прослужить багато років. Тривалий термін експлуатації обумовлений унікальною технологією виготовлення. Крім того, довговічності посприяли високоякісні матеріали.

Найчастіше використовується поліпропілен і поліетилен. Вони стійкі до механічних пошкоджень і корозії. Екологічність і міцність забезпечуються за рахунок передової технології - ротаційного формування. Ємкість для води цільна і не має швів. Ми підкреслюємо, що бак для води успішно пройшов санітарно-гігієнічні дослідження, що підтверджено сертифікатами. Деякі моделі можуть мати посилені стінки і хвилерізи.

Всі ємкості для води представлені в каталозі компанії Тара-Груп. У наш час бак для води розрізняють за матеріалом виготовлення: пластиковий або металевий. Ви можете вибрати будь-який варіант з доступних. Крім того, ми пропонуємо вам нову або бу продукцію.

Ємкість пластикова для дому та виробництва

У наш час ємкість із пластику зустрічається на різних об'єктах. До нас звертаються як власники приватних володінь, так і співробітники підприємств, складів. Основний матеріал виготовлення - пластик - призначений для багаторазової експлуатації. Крім того, з нього можна робити ємкості для води різної форми і розмірів. Вони не бояться перевезення і зберігання за рахунок міцної конструкції. Більш того, ємкості пластикові - це:

  • надійний захист від ультрафіолетових променів;
  • тривалий термін служби до 50 років за умови дотримання рекомендації до експлуатації;
  • невелика вага і простота самої конструкції;
  • можливість додавання отворів і штуцерів;
  • при бажанні можна встановити бак для води під землю.

Що краще: ємкості пластикові або металеві?

Ємкості металеві - ще одна затребувана продукція з каталогу Тара-Груп. Вони призначені для зберігання і транспортування рідких речовин. На відміну від ємкостей пластикових вага баків з металу більше. У всьому іншому їх характеристики схожі, або ідентичні. На ваш вибір різний обсяг і габарити. Крім того, ємкості металеві також використовуються для харчових продуктів і вважаються універсальними. Вибір ємкостей для води і не тільки безпосередньо залежить від призначення. Визначайтесь з метою покупки і типом продукції - бу або нові баки для води. Зі свого боку ми гарантуємо відмінну якість і адекватну цінову політику на весь асортимент.

Ємкості для води бу в хорошому стані. Ми ретельно перевіряємо їх після повернення. Продукція бу вважається економічним рішенням не тільки через доступні ціни в Тара-Груп. Погодьтеся, щоб купити баки для води необхідно час і гроші, але ж ціна нових вище, ніж у бу. Крім того, громіздкі ємкості для води, навіть пластикові, зберігати не так-то просто. Переваги баків для води бу очевидні, тому поспішіть скористатися вигідною пропозицією від Тара-Груп. Детальна інформація по телефону. Асортимент за посиланням http://www.tara-group.com.ua/ua/barrels.html