(067) 977-55-99
(099) 197-98-98
taragroup@ukr.net
(067) 577-85-89

Харків, вул. Біологічна, 4Б

(067) 577-84-86

Київ, вул. Промислова, 1

(067) 577-85-81

Миколаїв, вул. Космонавтів, 65

(067) 577-87-81

Одеса, вул. Отамана Головатого, 159А

(067) 322-10-05

Херсон, Бериславське шосе, 13

(067) 327-39-02

Чернiгiв, вул. Громадська, 60А

Ємність і тара для транспортування речовин і рідин

Купівля ємностей для транспортування різних речовин - важливий захід. Організаторам перевезень часто доводиться стикатися з різними проблемами. В наші дні велика увага приділяється безпеці транспортування. Для контролю призначені спеціальні органи, які ретельно перевіряють роботу на відповідність вимогам. Та й погодьтеся, кожному хотілося б довезти цінний вантаж до місця призначення.

Тара для транспортування з каталогу Тара-Груп допоможе домогтися поставлених цілей. Ємності для перевезення з поліеталена, виготовлені способом ротаційного формування, чи не найпопулярніший товар в каталозі. Вони широко застосовуються для транспортування рідких речовин з різною агресивністю. Крім того, їх можна використовувати в харчовій промисловості.

Ємність для транспортування використовується для рідин з різною плинністю. Їх можна зустріти в сільському господарстві і хімічній сфері. Обсяг може бути різним, крім того, деякі моделі мають хвилерізи, що перешкоджають гідроудару. Матеріал виготовлення, як правило, поліетилен, стійкий до ультрафіолетових променів і механічних ударів. Примітно, що ємності для перевезення стали прекрасною альтернативою металевій продукції.

Ємності для транспортування рідких середовищ

Ємності для транспортування використовуються для води. Харчовий поліетилен зберігає властивості питної води. Сертифікати якості служать ще одним підтвердженням цього. Ємності для транспортування настільки гарні, що ви можете спокійно залишати в них воду на зберігання. Безумовно, у високій якості продукції зіграла важливу роль технологія ротаційного формування. Ємності для перевезення зі швами істотно поступаються безшовним моделям. Це підтверджено роками експлуатації. Ємності для транспортування призначені не тільки для води. Їх активно застосовують для зберігання і перевезення хімічних речовин, кислот і добрив. Природно, це тягне за собою більш високі вимоги до міцності і надійності, яким відповідає продукція в каталог Тара-Груп.

Тара для транспортування ваших товарів

Пакувальна тара для транспортування стала незамінною на багатьох виробництвах. Її основне завдання - захистити продукцію від зовнішнього впливу. Це можуть бути як механічні удари, так і атмосферні явища. Використання тари для перевезення вантажів - гарантія його збереження. Пакувальна продукція відповідає за компактність, і як наслідок, зручність транспортування. Продаж високоякісних ємностей для транспортування і тари для перевезення вантажів основна сфера діяльності компанії Тара-Груп. У нас доступні як нові товари, так і продукція бу. Ми продумали гнучкий графік роботи, щоб в будь-який час могли зв'язатися з нами. Крім того, ми пропонуємо наступні переваги

  • Відмінна якість. Представлена тара для транспортування, ємності для перевезення виготовлені на провідних підприємствах Європи і України.
  • Екологічність. З усіма необхідними сертифікатами та документами ви можете ознайомитися в будь-який момент.
  • Адекватна ціна. Тара для перевезення вантажів і ємності для транспортування можуть бути новими або бу. У будь-якому випадку пропозиція залишається економічно вигідним.
  • Зручність. Ми прекрасно розуміємо, що необхідність в продукції може виникнути в будь-який час доби, тому наш робочий графік враховує і це.